Prodej olejů

Objednání a dodání:

Oleje lisujeme na zakázku, proto je expedujeme pouze na základě internetové nebo telefonické potvrzené objednávky. Objednávkový formulář je níže na této stránce.

Možnosti dodání:

 • Osobní odběr v sídle firmy
  Běžná provozní doba: pondělí až pátek, od 6.oo do 14.oo hodin. Navíc, první středu po datu lisování budeme mít pro osobní odběr otevřeno až do 17:00 hodin. Další středu podle počtu zájemců. Například: lisování začne 16.7.2018 – pak ve středu 18.7.2018 bude otevřeno do 17:00 hodiny a ve středu 25.7.2018 bude otevřeno na základě dohody podle počtu zájemců.
 • Doručení prostřednictvím PPL
  Expedici PPL službou zajišťujeme nejbližší příští úterý a středu po lisování, kdy dáváme pro Vás připravený balíček k odvozu. Do pátku stejného týdne Vám bude zásilka doručena. Prosím, uvádějte adresu dodání takovou, kde budete skutečně zastiženi. Řidič Vám předem na Vámi uvedené telefonní číslo zavolá a domluvíte se i na hodině dodání. Při nakládce balíků na auto odesíláme i oznámení o zásilce na Vámi uvedený e-mail.
 • Prostřednictvím PPL s vyzvednutím v PPL-partner ParcelShopu
  PPL ParcelShopy jsou kamenné prodejny, které mají pevnou otvírací dobu. Příjemce si tak může nechat poslat zásilku na místo, které by stejně navštívil a nemusí se vázat na řidiče. Seznam těchto výdejních míst nalezne na http://www.pplbalik.cz/Main3.aspx?cls=KTMMap

Zásilku máte možnost uhradit:

 • Při vlastním vyzvednutí u nás ve firmě platbou předem tzv. proforma fakturou na bankovní účet naší firmy (neúčtujeme žádné další poplatky).
 • Při vlastním vyzvednutí u nás ve firmě hotovostní platbou.
 • V rámci ČR při převzetí zásilky (tzv. dobírkou). K ceně za zboží účtujeme dopravné + dobírečné ve výši 130,- Kč.
 • Tzv. proforma fakturou na bankovní účet naší firmy. V rámci ČR k ceně za zboží účtujeme dopravné ve výši 105,- Kč. Při odeslání do zahraničí kalkulujeme dopravné individuálně podle velikosti zásilky a dalších podmínek přepravy. Aktuální cenu za dopravu Vám sdělíme na dotaz.

  Proforma fakturu Vám zašleme e-mailem ihned po potvrzení Vaší objednávky.

Po obdržení Vaší objednávky Vás budeme kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Tím si objednávku ověříme a upřesníme Vám datum lisování.

Objednávkový formulář
Název Počet MJ Cena za kus Cena celkem
Olej lněný 250ml
nefiltrovaný
kus 97,- Kč
Olej makový 250ml
nefiltrovaný
kus 155,- Kč
Celková cena zboží:
Způsob a cena dodání:
Cena za dopravu do zahraničí se stanoví individuálně podle podmínek přepravce (konkrétní cenu sdělíme na dotaz).
Objednávka celkem Kč:
Kontaktní údaje
Je potřeba zadat e-mail a telefon kvůli zpětnému ověření a potvrzení objednávky.
Povinné položky jsou označeny hvězdičkou.
Osobní údaje jsou zpracovávány ze zákonných důvodů dle čl. 6 odst. 1. bod b) NAŘÍZENÍ EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) 2016/679 a ve smyslu §5 zákona 110/2019 Sb. za účelem splnění smlouvy, jejíž jste smluvní stranou.
Mimosoudní řešení spotřebitelských sporů.
Prodávající ve smyslu ust. §14 zákona o ochraně spotřebitele sděluje, že subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, který pro daný typ nabízeného, prodávaného, poskytovaného nebo zprostředkovaného výrobku nebo služby věcně příslušný, je Česká obchodní inspekce. http:/www.coi.cz/informace-o-adr/